Komu lody dla ochłody, czyli lipcowe nowinki z Yuri!!! on ICE

I kolejny gorący miesiączek za nami. Ufff… Panie dzieju… Jeśli to mają być wakacje według twórców Jurków, zaprawdę biada, biada nam, recenzenckim duszyczkom, kiedy będziemy musiały robić relacje jeszcze dłuższe od tej. Bo praktycznie nie było dnia bez jakiegoś nowego gadżetu lub oficjalnego arta, a weekendu bez konwentu z kimś z ekipy… A to właśnie te konwenty i eventy dostarczyły nam najwięcej radości i zgrozy jednocześnie. I tak światło dziennie ujrzała pewna istotna nowinka odnośnie obrączek, rozpętała się drama o muzeum (i nie chodzi wcale o żadne słuchowisko) oraz poznaliśmy nową opowieść o poczynaniach łyżwiarzy na festiwalu w Hasetsu (w pełni kanoniczna i niespełna rozumu).

A teraz – do podsumowania marsz!

tumblr_otgbkp0wPg1tj2902o1_1280.jpg
Jak się bawić, to się bawić!

VAX 2017

1500795366557

Jakoś tak się złożyło, że jedno z najciekawszych info miesiąca przyszło do nas z Malezji, z konwentu skupionego na technicznych aspektach animowania, na który przybili projektant postaci Hiramatsu, dyrektorka animacji Itou oraz producent MAPPY Otsuka. Wśród pokazywanych i omawianych tam projektów do Yuri!!! on Ice, znalazło się takie cudeńko jak powyższe. Projekt obrączek naszych ulubionych kochasiów, kryjących w sobie pewną niespodziankę… Wygrawerowane płatki śniegu, tworzące razem komplet. Co więcej, twórcy przyznali, że chcieli odkryć to cudeńsko w samej serii, ale nie znaleźli na to odpowiedniego momentu, więc tajemnica przeleżała w szufladzie kilka miesięcy czekając na odpowiedni moment…

Co ciekawe (choć bardziej irytujące), powyższe projekt nie zmieściły się w Production Booku, o którym będzie jeszcze później w tym poście. Jest to o tyle warte odnotowania, że sama Itou zdziwiła się brakiem projektu obrączek w książce z projektami do serii na swoim Twitterze. Wydawało by się, że po ostatniej aferze z brakiem pierścionków w guide booku, producenci dali za wygraną, jednak widocznie nie ma tak dobrze…

Niechęć „wyżej postawionych” do tego detalu można tłumaczyć przyczynami politycznymi: obecnie w Japonii kwestia legalizacji małżeństw homoseksualnych to dość aktualny temat. Obecnie decyzja czy akceptować związki tej samej płci leży w gestii miast i okręgów. Kilka już je zalegalizowało, większość jeszcze nie i taki jak nie inny symbol, kojarzy przez postronnych bardzo jednoznacznie, trudno oddzielić od kwestii politycznych. A nikt nie chce wiązać się za mocno z polityką.

A fandom YoI się znowu oburzył, że prawdziwy świat ingeruje im w serię. Do tego stopnia, że na japońskim Amazonie Production Book dostał sporo negatywnych opinii i słabych ocen tylko z powodu braku tej jednej strony.

Z pozytywniejszych wieści: Więcej malezyjskiego dobra!

Projekt stroju Yuuriego, który widzicie na pierwszym obrazku, to pierwotna wersja niewykorzystanego strój do Erosa. Yuuri swój czarny strój po Viktorze miał nosić pierwotnie tylko na czas pojedynku z Yurio, ale uznano, że powyższy kostium zbyt mocno przypomina ten z dowolnego i pozostawiono nic nie zmieniać. Chwała niebiosom. Jak byśmy przeżyli bez tego stroju rodem z najpiękniejszych wizji BDSM?

Yuri!!! on Hostel

Jedna z ciekawszych kolaboracji ostatnim czasy to Yuri!!! on Hotel. Przez pewien czas można było zamówić pokoje udekorowane w klimatach baaardzo Jurkowych. No, kto by się nie skusił?

Małe wideo-oprowadzanko

Szaleni fani (czy może jednak fanki) tak mocno wczuli się w klimat miejsca, że niejednokrotnie dochodziło do sytuacji, gdy pościele z Viktorem i Yuurim były kładzione na jedno łóżko, a na drugim ściskali się wynajmujący pokój goście. Także ten… Ku chwale Victuuri?

Yuri!!! on Festival

DEHzivuUQAASEoG

Yuri!!! on Festival to kolejny event seiyuu, na którym doszło do prezentacji kolejnej części słuchowiska opowiadającego o dniu po „dramie o Chihoko”. Ta odsłona nosiła nazwę (wybaczcie lamerskość): „Fundoshi!!! Świat w obliczu zagłady. Duchowy festiwal Hasetsu!!!” i swoje palce… a może raczej macki w fabułę maczała pewna nadzwyczajna Kałamarnica. Nazywanie tej dramy kanoniczną może jednak u niektórych wywołać drobny ból głowy (poza cierpiącym na kaca Yuurim), bo dzieją się w niej wątki z lekka fantastyczne, ale… w sumie czemu nie. Bawiąca się na festiwalu ekipa łyżwiarzy dostaje hopla na punkcie tradycyjnej japońskiej bielizny, w rozmowach przewija się masa nawiązań do prawdziwych postaci, a Yuuri przeżywa kryzys tożsamości. Całkiem dosłowny.

Szczegółowy raport z wydarzenia 

Piosenka śpiewana, by ocalić Yuuriego (i świat)

Dzielni fani zdobyli dla nas także audio kulminacyjnych momentów!

Audio z momentu opętania Yuuriego
Audio ze śmiechem opętanego Yuuriego
Audio z momentu, kiedy Viktor ratuje Yuuriego

Między Dar, a Dziab doszło na punkcie tych nagrań do pewnego dużego sporu. Dokładniej chodzi o ostatnie nagranie. O ile Dar uważa, że jest ono wzruszające i trafiające prost w kokoro, Dziab uważa ostateczne wyznanie za nieco kiczowate (wszak Viktor takie lubi). Niezgoda między nami trwa, a wy musicie sami ocenić po której stronie stoicie.

Eventową dramę możecie również przeczytać całkowicie po polsku i w przyjemnej formie fanfika (brawa dla Dziab)!

A na koniec, już po całym evencie Toyonaga Toshiyuki (seiyuu Yuuriego) wrzucił do sieci takie oto urocze podziękowania – i to wcielając się w Yuuriego!

DE2r-T6UwAEkB2l

Jeśli wam jeszcze mało, to Shameless stworzyła kilka postów z profilami seiyuu występujących w evencie. 

Yuri!!! on Museum

tumblr_osvztdQ0qB1qfji8ro1_1280.jpg

Chyba najciekawszą atrakcję lipca było mimo wszystko „Yuri!!! on Museum” – wystawa tematyczna poświęcona YoI. W kilku salach powieszono fotosy z serii oraz całkiem nowe ilustracje (w tym młodego Wiktora), postawiono prawdziwych rozmiarów replikę Nikiforowa oraz ustawiono prawdziwe stroje występujących w serii łyżwiarzy. Największą atrakcję były jednak audio-guide’y gdzie to same postacie oprowadzały widzów. Cały event „odbywa się” dzień po bankiecie kończącym Finał Grand Prix i w tego trzymają się także mini-słuchowiska.

Problematyczność całego przedsięwzięcia miała swoje dwa punkty kulminacyjne w mediach społecznościowych – po pierwsze muzeum przeżyło pierwszego dnia takie oblężenie, że w mgnieniu oka skończyły się specjalne gadżety, które można było kupić tylko i wyłącznie po przejściu wystawy. Wielu fanów odeszło z kwitkiem, a część nawet jeśli coś zgarnęła, to było to na zasadzie wciskania przez organizatorów czego popadło, a nie czego się chciało.

Po drugie, fandom mocno podzieliła sprawa udostępniania materiałów, które można było zobaczyć na wystawie. Organizatorzy wprost powiedzieli, że zdjęcia można robić wyłącznie w przeznaczonych do tego strefach (figura z Viktorem, grupowy stand), zakazując natomiast udostępniania nawet słownych relacji z tego, co się widziało bądź słyszało w przewodnikach z udziałem seiyuu. Fani na zachodzie byli oburzeni, ponieważ jasnym jest, że dla wielu osób wizyta w Japonii jest wciąż kwestią marzeń i nie móc dowiedzieć się choćby z drugiej ręki o nowinkach było bardzo przykrą informacją. Znów japońscy fani dość mocno krytykowali wszelkie przecieki, nawet jeśli wiązały się one z grafikami, które można było kupić w sklepiku i po prostu stanowiły one gadżety, które niektórzy fotografowali już w domowym zaciszu. I tak musimy czekać do września w nadziei, że wraz z zamknięciem muzeum w świat pójdzie jakaś oficjalna relacja oraz grafiki w wysokiej rozdzielczości z pięknym, długowłosym Vityą…

DEX4q6GVwAI6UTc
Opcje przewodników (po przejściu wszystkich pięciu zestawów, dostaje się możliwość przesłuchania szóstego, tajemnego. I o dziwo nikt internetowi jeszcze nie zaspoilerował kto tam mówi :<)
DFGYI7WUIAEPlrw
To można było dokładnie zobaczyć.

I nieco doniesień w formie fotografii. Legalnych i… trochę mniej legalnych.

DFg9zLFUwAAs2uL.jpg large
Kubo wzruszyła się na widok swojej postaci w prawdziwym świecie.

 

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Raport odnośnie muzeum u Tory

Co jeszcze można było zobaczyć

Tłumaczenie oprowadzania – Viktor i Yuuri
Tłumaczenie oprowadzania – Phichit i Yuuri
Tłumaczenie oprowadzania – Viktor i Chris

I na deser: odważnej gaijince udało się, ryzykując życiem i dyshonorem, uchwycić tajne ilustracje młodego Wiktora. Chwała jej i wieczny szacunek w fandomie!

15012255643501501255037524

Yuri!!! on Ice Staff Book!

DEmpFGbUwAAEgfg.jpg large
Czy kogokolwiek zdziwi jak napisze, że rysunek stworzył Hiramatsu według pomysłu Sayokan?

Na razie zobaczyliśmy tylko okładkę, ale czy ona nie wystarcza, ale już w sierpnia pojawi się specjalna publikacja zawierająca wywiady z ekipą pracującą oraz kluczowe klatki z serii. Jako że ekipa Jurkowa jest przecudowna i potrzebuje stanowczo więcej miłości (muszą wytrzymać z Szaleństwem Sayokan!), nie mogę się na to doczekać (poniżej będzie link do wywiadu z ekipą).

YOI production art book

yuri-on-ice-art-book

Pisałam już wyżej, że to ta książka, której nie lubimy, bo nie ma w niej tego ślicznego projektu obrączek. Jeśli już odłożymy obrażoną dumę na bok, możemy się za to nacieszyć całą masą projektów postaci i przedmiotów do serii. Przeglądając skany można odczuć jak niesamowicie dużo pracy trzeba włożyć do stworzenia jednego anime – zaprojektować trzeba było każdą łyżwę, każdy ciuch i każdą torbę. Po prostu wow!

DFAf6I4UMAEc8r5
O, taki to będzie zacny grubasek! Dwieście stron smakowitości!

Pokaz slajdów wymaga JavaScript.

Collaby

Jurki zgarniają niezłe fejmy, więc to jasne, że coraz więcej firm łasych jest na sprzedawanie okolicznościowych gadżetów i grafik z naszymi kochanymi łyżwiarzami (nie zawsze w łyżwiarskim nastroju).

Collab z firmą Suntory (wytwórca napojów – chociażby dobrze znanego Pepsi)

DEgOVSxVwAAEL9f.jpg large

YOI z siecią sklepów Lawson

DFl2WhvUAAAxE-5.jpg large

Druga edycja kampanii Saga on Ice zachęcająca do odwiedzin prefektury.

tumblr_otqkouunjB1vmws1jo1_1280

Sagan Tosu (to ta drużyna piłkarska, której kibicuje papcio Katsuki) doczekała się kolejnego koleżeńskiego wsparcia od zaprzyjaźnionych łyżwiarzy. Do kupienia będzie też masa merchu!

Reklama Sendai Anime Festival – jeśli dziwicie się, czemu Viktor udaje Date Masamune, Yuuri jego generała Katakuęa Shigenagę, a Yurio – Sanadę Yukimurę… To wszystko wina Sayokan. Ona zleciła to narysować. Jak zawsze.

20030868_1387275981325498_521827657_n
Kolejny art, gdzie Sayokan wymyślała, a Hiramatz rysował :)

Powyższe to plakat (i breloczki) sprzedawane na evencie MAPPY w Sendai.

Oficjalne arty

Kubo wreszcie nadrobiła rysunki postaci, które miały ostatnie miesiące urodziny!
Filmik z rysowania Phichita.

 

Ale niezastąpiona Noriko Itou też nie odpuszcza urodzinowym artom. Oraz rysowania YoI w ogóle ;)

Urodziny JJ’a

DE8Y4FsU0AAct8L.jpg

Jak wszyscy wiemy JJ to dziecko specjalnej troski. I tak, jego urodziny też musiały być specjalne. Ekipa tworząca YoI spotkała się na naleśnikach i odśpiewując piosenkę Kanadyjczyka uhonorowała go tak godnie, jak na to zasługuje!
Naleśniki (tonpeiyaki) smażył Hiramatsu, rysunek stworzyła Itou, flagę trzymał Shishida, a całość kręciła Yamamoto.

Filmik z smażenia naleśnika
Filmik z zdobienia naleśnika.

Japan Expo

tumblr_inline_oss6fzgpOm1rnhtly_540.png
Francja elegencja.

Relacja z wydarzenia

Sayokan i Kubo odwiedziły na początku miesiąca JapanExpo w Paryżu, gdzie miały panel oraz warsztaty. Jedyne w miarę ciekawe, czego się dowiedzieliśmy to to, że pomysł na film jest, ale obie panie jeszcze nie ustaliły dokładnego scenariusza. Wiemy jedynie, że będzie w nim Wiktor (i to chyba dużo) oraz zauważyły niezwykle dużą popularność Otabeka w fandomie. Ciekawe co z tym zrobią…

Wywiady

Shimizu Youji (reżyser seiyuu)  – W guidebooku, który jest pełny od wywiadów wszelkich szczególną uwagę fanów przykuły poetyckie wręcz opisy związku Wiktora i Yuuriego, jakimi z rękawa rzuca nadzorujący pracę seiyuu Shimizu.

Just like the Moon is pulled by Earth’s gravity, dancing around it without edging too close or swinging too far…Distance-wise, Yuuri and Viktor’s reality and fantasy are balancing each other out.

Wywiad z ekipą YoI podczas AnimeNEXT 2017

Także filmik na Youtube dla znających japoński

Druga część wywiadu z Sayo Yamamoto na OtaQuest   – Mowa jest głównie o wczesnych latach Yamamoto w branży anime, o tym dlaczego została dyrektorem i jak trudno czuje się młody człowiek po studiach szukający pracy.

Wywiad z ekipą (z majowego Animestyle) – Oki, to staroć, ale staroć, którą nie możecie przegapić. Wywiad polegał na tym, że zaproszono do stołu animatorów YoI, postawiono przed nimi alkohol i pozwolono rozmawiać. I jest to tak cudowne jak to brzmi. Możecie dowiedzieć się jak bardzo problematyczną serią do animacji były Jurki, jak szaleńcza była praca nad tą serią, gdzie nikt nie miał dosłownie czasu na nic oraz, że Sayokan to doprawdy Szalona Kobieta, ale dlatego ją kochamy. Tłumaczenie posklejane z 4chana, dlatego może miejscami wydawać się chaotyczne.

T[atenaka]: We didn’t even have the chance to ask what was going on for other people. Like if we wanted to ask „How’s it going?” we wouldn’t even get to finish the „how” in the question.
I[tou]: Looking at the finished product, it’s mysterious we were able to find some way to air it without any accidents.
[…]
T: Maybe that’s just because we’re so amazing?
Everyone: (laughs)

Figurki

Nie może być również miesiąca bez najważniejszego merchu wszelkich fandomów – figurek! Co prawda tego uroczego słodziaka mieliśmy już okazję obejrzeć dzięki odwiedzinom Kubo, ale teraz wyszły oficjalne zapowiedzi i multum zdjęć. No sami przyznajcie – mały, ale wariat!

tumblr_otl5r0nIuk1si3aqmo1_540tumblr_otl5r0nIuk1si3aqmo10_540

Mamy już wcale ładny harem, co nie?

tumblr_otpgz9Dcet1w29nwyo1_1280

A będzie jeszcze więcej. Zapowiedziano również Yurio i  Yuuriego w zwykłych strojach (daje nam to szaloną liczbę pięciu nendro-Jureczków), a Viktora w stroju trenera.

DF1pl4_UQAAET_T.jpg large

Wyjść ma również pełnowymiarowa figurka Viktora w stroju ze „Stammi vicino”. Cóż, fani nie są do końca zachwyceni malowaniem twarzy…

DGSw4vZVYAA7tRQ.jpg large

Soundtrack

DEms8LHUwAMHXyB

Wreszcie doczekaliśmy się! Chociaż piosenkami znanymi z programów łyżwiarskich mogliśmy cieszyć się jeszcze od emisji anime, to muzyka z tła przez długi czas była czymś w rodzaju świętego Graala fanów. Trzeba było obejść się smakiem albo odnajdywać na Youtubie co sprytniejszych i zdolniejszych wykonawców, którzy starali się odtworzyć nutki na własnych instrumentach. Oczywiście chwała im i sława za to, ale wiecie – fajnie jednak posłuchać pełnych wersji, tak, jak to sobie twórcy zamyślili.

I nawet możemy to zrobić na całkowitym legalu :)

Link na Spotify (do posłuchania za darmo)

DFJuQxrUIAAUNbz

Ściągawka z momentami, kiedy grane były odpowiednie utwory

Merchendise różny

Wydaje się, że worek z merchem nie ma dna i w lipcu dostarczono nam kilka nowości, których niewielu by się spodziewało – w tym rzecz, którą można śmiało okrzyknąć mianem najlepszego gadżetu roku 2017

DEDJUNIVoAEd_K5
Wklejam to 6 lipca i oświadczam, że lepszego mechu w tym miesiącu już nie będzie! [3 sierpnia: Miałam rację! /~Dar]
tumblr_othoooxNDe1qd99c3o1_1280
Makkachin też dostał(a) swoje pięć minut gadżetowej sławy. A co jedno to słodziaszniejsze!

1499704736544

Ważny update kawiarnianego merchu – Viktor i Yuuri doczekali się obrączek nawet w chibikach. To nie ściema ani inwencja twórców. Może coś się naprawdę rusza w tym zastałym animco-biznesie…

Ciąg dalszy merchu z collabu Oendo (Onsen on Ice):

DDzuI5zU0AI0OmX (1).jpg
Napis na wadze głosi: „Zakaz katsudona!”
tumblr_osuid63xTe1tnzzr6o1_1280
Starsi panowie, starsi panowie dwaj~
DEr5WVKUIAA8akv
Garniturkowe standy (grafiki znane i lubiane już od pierwszego eventu seiyuu).
DDzg-LlV0AAJC6s
Czymże byłaby seria z rosyjskimi postaciami bez zrobienia kilku matrioszek?
DDeWzNWVYAE7eR1
Pełen słodki zwierzęcy zestaw – pies, kot i smażona wieprzowina.
DDeWuhUUwAAD7Cx
Portfele na hajsy, żeby je wydawać na kolejny merch. Ale z klasą.

Łyżwiarze

Wywiad z guidebooka – z Akiko Suzuki i Satsuki Muramoto (pierwowzorem trenerki Phichita).

Japońska para łyżwiarska (Ryuichi Kihara i Miu Suzaki) będzie jechać w przyszłym sezonie do „Yuri on ice”

Firma JohnWilson przyznaje się do łyżew Yurio z programu galowego

DEdH-kHVYAAY5le

Mało łyżwiarstwa w tym miesiącu (cóż, wszyscy przygotowują się już na sezon olimpijski), więc trzymajcie jeszcze Pluszczenkę śpiewającego o koniach z Kazachstanu.

Ciekawostki

Łyżwiarskie cameo w mandze „Onna no Yuujou to Kinniku” (o dziewczętach nieco bardziej męskich niż normalnie… w sumie czasami bardziej męskich niż  bohaterowie JoJo). O ile breloczki to może pewna nadinterpretacja, to jednak plakat mówi wszystko – tam wnętrza projektował Katsuki Yuuri!

DE7_y2dUQAEKOa9.jpg largeDFAABK6U0AIH5Ij

***

DE73rk9V0AEq3Z2
Szalona kobieta i człowiek, który narysuje każdy tyłek jaki ona mu każe.

Na koniec dorzucam jeszcze śliczne zdjęci dwójki osób, które regularnie przyprawiają nas o szybsze bicie serca i nienormalny zaciesz: Dyrektorkę Yamamoto i Hiramatsu. przypatrzcie się dobrze. To wszystko ich wina! Oraz Kubo. I całej reszty wielkiej ekipy Jurkowej. Pomyślcie o nich czasem ciepło, bo bez poświęcenie, potu i nieprzespanych nocy tych ludzi nie byłoby nas w tym fandomie. A to byłaby szkoda, prawda?

Darya & Dziabara

Reklamy

11 komentarzy do “Komu lody dla ochłody, czyli lipcowe nowinki z Yuri!!! on ICE

 1. Vitya w długich włosach ratuje mi życie, dzięki tym artom ja w ogóle oddycham (albo nie, jednak nie oddycham, jak patrzę na niego z tą czekoladką, to przestaję oddychać na amen i nie ma odwrotu, nie ma, u m i e r a m), też mam nadzieję, że będą dostępne w pełnej rozdzielczości ;_; jak nie, to je wykradnę i powieszę u siebie w pokoju.
  Ja o twórcach myślę ciepło odkąd poznałam to anime, to oczywiste, że muszą być niesamowici, skoro stworzyli takie cudo :D
  Echech, jestem mega niezorientowana w datach i faktach, czytając post ledwo przypomniałam sobie o filmie z yoi ;_; stąd moje pytanie: KIEDY ON BĘDZIE? Są jakieś spekulacje w tej sprawie?

  Polubienie

  • Długowłosy Wiktor to dobro narodowe Rosji <3 Na dniach dowiedziałyśmy się, że wraz z sześciokrotnym odwiedzeniem muzeum i przejściem wszystkich ścieżek zwiedzający dostaje pełny plakat z Wiktorem w stroju erosa. Jest nadzieja na jakieś lepsze skany.
   Jedyne co wiemy to to, że film wyjdzie nie wcześniej niż po zimowych Igrzyskach (może to być zaraz po, może jeszcze kilka miesięcy później…). Kubo i Sayokan wypowiadały się na ostatnich konwentach, że chcą wciąż nie mają jeszcze wyraźnie opracowanego scenariusza, więc to jeszcze trochę potrwa. Optymistycznie daję jeszcze rok (plus pół do wyjścia DVD).

   Polubienie

 2. Nie no, te obraczki z grawerem to cudo!!! *__* Jaram się!

  Chyba chę coś z merchu z piłkarskiego collabu, bo te ptoki na głowach bohaterów wyglądają niesamowicie XD a propo ptoków to pluszowe kurczaki też są wspaniałe, ale jednak u mnie na równi z matrioszkami.

  Charmsy też mnie zauroczyły _

  Polubienie

  • Ponad pół roku trzymali te śnieżki w tajemnicy ;_______; Jak mogli!

   Kuszą te zabaweczki, nie? Ja ostatnio na konwencie kupiłam oryginalnego breloka z Phichitem, czuję, że dołożyłam swój pieniążek do serii i mam czyste sumienie xD

   Polubienie

 3. Dobra, teraz tak na szybko, potem sobie doczytam wywiady i szaleńcze przygody pochihokowe i dopiszę.

  „poznaliśmy nową opowieść o poczynaniach łyżwiarzy na festiwalu w Hasetsu (w pełni kanoniczna i niespełna rozumu).”
  Jak wiele mówi o tym fandomie fakt, że w pierwszej chwili pomyślałam, że przecież „kanoniczna” i „niespełna rozumu” to w kwestii Jureczków często jedno i to samo… xD

  Ja przepraszam, ale co za idiota ubrał rukoszkę w tym hotelu na żółto, toż to chłopakowi w ogóle nie pasuje ;p

  Mrrraur, JJ w yukacie(? czy jak toto się nazywa) to dobro <3

  Jaki cudowny młodziutki Vicia <3 Wieczna chwała i cześć niech będzie autorce zdjęć!

  „Czy kogokolwiek zdziwi jak napisze, że rysunek stworzył Hiramatsu według pomysłu Sayokan?”
  Zdziwiłoby, gdyby tak nie było xD

  Łoboruijeżu, ten Emil od Kubo <333

  „Naleśniki (tonpeiyaki) smażył Hiramatsu”
  Czemu się tego spodziewałam, zanim jeszcze doczytałam do tego miejsca? xD

  „Wklejam to 6 lipca i oświadczam, że lepszego mechu w tym miesiącu już nie będzie! [3 sierpnia: Miałam rację! /~Dar]”
  Da, miałaś <3 :DD Chociaż matrioszki też urocze ^^

  Oni tam wszyscy zasługują na tyledużo ciepłego myślenia i wszystkiego co dobre :D Niby mi już trochę jurkofaza przeszła, ale, kurczę, jednak co YoI to YoI, nie wyobrażam sobie, co by to było bez tej serii <3

  Polubienie

  • W sumie, te festiwale i muzea to takie trochę 70% kanoniczne i 130% szalone xD Ale nawet w samej serii nie daliby takeigo szaleństwa jak kałamrnica ciemności, którą trzeba pokonać potęgą miłości xD

   Koszka w ogóle zwykle jest kojarzano z kolorem żółtym :U nie wiem, w kwestii ciuchów to mu tak nie do końca pasi…

   Wszyscy w yukatach wyglądają lepiej :”D

   TEŻ JESTEM ZAKOCHANA W TYM EMILU. W ogóle, to mój typ urody u facetów (ta bródka <3), a tutaj on wyszedł tak, tak… Awwwww <3

   Na razie jest szósty sierpnia i widać, że przystopowiali trochę z nowościami, ale nie martw Cię, Jurki zaskoczą cię w najmniej spodziewanym momencie :”D

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s